Ostmine

Tere tulemast Watex SIA veebipoodi - https://shop.watex.eu/! Siit saate osta veefiltreid erinevateks rakendusteks, samuti nende komponente ja muid kaupu veevarustussüsteemide jaoks. Tellimuse vormistamiseks peate tegema mõned toimingud, mida on kirjeldatud allpool:

1. Valige kaubakategooria tootekataloogi jaotisest vasakul, mis teid huvitab (näiteks: joogiveefiltrid, veepehmendajad, veefiltri komponendid, reaktiivid või mõni muu). Lisage valitud toode ostukorvi.

2. Lisatud esemete vaatamiseks minge jaotisse "Teie ostukott". Soovi korral saate täiendavaid tooteid lisada, külastades teisi tootekategooriaid.

3. Kui olete soovitud tooted välja valinud, vajutage nuppu "Esita tellimus". Veebipoe registreeritud kasutajad peavad sisestama oma kasutajanime ja parooli, kuid registreerimata kliendid peavad sisestama oma kontaktandmed.

4. Balti riikides müügiks valige üks tarnevõimalustest. Ekspordimüügi jaoks (väljaspool Balti riike) pakume kohaletoimetamist alles pärast tellimuse esitamist, veendumaks, et pakutakse parimat võimalust.

5. Balti riikide müügiks valige üks allpool toodud maksevõimalustest. Ekspordimüügi puhul on maksevõimalus pangaülekandega pärast tellimuse esitamist. Pärast tellimuse esitamist võtab Watexi esindaja teie tellimuse vastu ning arvutab välja ja pakub teile sobivaima ja kuluefektiivseima kohaletoimetamise võimaluse telefonivestluse või e-posti teel.

6. Tehke makse ja tellimus on saatmiseks valmis 1-2 tööpäeva jooksul.

Veebipoe tellimuste kohta tekkivate küsimuste korral võtke ühendust kliendikonsultandi Rihardsiga - +371 27442424; rihards@watex.eu.

Suurema koguse tellimuste korral kirjutage oma soov e -posti aadressidele - info@watex.eu.