Teenused

Ettevõte WATEX SIA pakub lisateenuseid välismaal asuvatele klientidele, mis on:

Vee Testimine

Teeme oma laboris veekatsetusi, et selgitada välja veekvaliteet ja töötada välja spetsiaalselt teie vajadustele ja soovidele sobiv veefiltrilahendus. Järgige allpool kirjeldatud kolme põhiprintsiipi veeproovi võtmiseks testimiseks ... loe edasi

 

Pakkumine

Tuginedes teie joogivee testimise aruande (analüüsi) tulemustele ja teie soovidele, töötame välja tehnilised ja rahalised pakkumised. Lahendused võivad olla erinevad ja sõltuvad peamiselt teie veeanalüüsi aruandest. Kui teie veeanalüüs on juba lõpule viidud, saatke need meile julgelt ja me pakume teie veekvaliteedi parandamiseks ja teie nõuetele kõige sobivamat veefiltrisüsteemi.

Tehniline abi

Pakume tehnilist tuge meie veefiltritele ja -lahendustele, tööpõhimõtetele, pikaajalisele hooldusele, kasutus- ja paigaldusjuhenditele, veefiltri esmakordsetele käivitusvideotele ja muudele küsimustele, mis kliendil tekkida võivad.

 

Kohaletoimetamine

Ettevõte Watex pakub erinevaid kohaletoimetamise võimalusi. Balti riikide tellimuste puhul kasutatakse peamiselt Omniva paki- ja Venipaki kullerteenuseid. Suuremate tellimuste puhul kasutatakse Venipaki kaubaaluste kohaletoimetamist. Väljaspool Balti riike kohaletoimetamisel arvutavad ja pakuvad Watexi spetsialistid pärast tellimuse esitamist iga tellimuse kohaletoimetamiskulusid, et veenduda, et sõltuvalt sihtkohast ja tellimuse suurusest kasutatakse kõige kulutõhusamaid ja operatiivseima ekspedeerijaid. Selle tulemusel pakutakse neid võimalusi kliendile, kes teeb otsuse.

Müügijärgne tugi

Watexi projektijuhid on alati avatud klientide küsimustele ja taotlustele tellimuste kohta, samuti küsimustele vee kvaliteedi, Watexi veefiltrite jt kohta.