Kõige populaarsemad esemed

Kõik populaarsed esemed »

Kaasaegsed veefiltrid peavad suutma tagada kvaliteetse veetöötluse pika aja jooksul minimaalse seadmete hooldusega, mis samuti ei nõua erioskusi ja tarbetut ajakulu. Kaasaegse tehnoloogiaga saab igaüks meist valida, kui puhast vett soovime kasutada ning paigaldada sobivad veefiltrid kogu majja või ainult joogiveefiltrid köögivalamu alla. Pakume ka veefiltrid tootmiseks või tööstuslikeks rakendusteks ning laia valikut veefiltrid varuosad.

Kui rääkida veetöötlusest, siis esimese asjana mõtleme kõige sagedamini veefiltritele. Ilma spetsialistiga konsulteerimata ei saa aga paigaldada ei korterisse ega majja veefiltrid. Vee kvaliteedi täpseks määramiseks tuleb teha veeanalüüs. Alles siis saate aru, millised veefiltrid on teie vajadustele parimad. Lisaks on oluline teada kodus veekasutajate arvu ja veekraanide arvu. Need andmed aitavad arvutada potentsiaalset veetarbimist ning seda, kui palju ja mis tüüpi veefiltreid vaja läheb.

Meie ettevõte pakub laias valikus veetöötlusseadmeid ja veefiltreid erinevatele vajadustele. Pakume ka veefiltrid varuosad ja veefiltrid tootmiseks. Suurem osa toodetest on valmistatud kohapeal Lätis, WATEXi ruumides, tagades kõrge kvaliteedi ning vastavuse Euroopa Liidu ja Läti joogivee kvaliteedistandarditele.

Meie pakkumine:

 • Joogiveefiltrid - kompaktsed, kergesti paigaldatavad ja kergesti hooldatavad majapidamises kasutatavad veefiltrid, mis asetatakse tavaliselt köögivalamu alla. Saadaval on lai valik ultrafiltratsiooni, nanofiltratsiooni ja pöördosmoosi joogiveefiltrid. Pakume kõiki meie joogiveefiltri varuosi - veefiltrite varuosad, padrunid, Joogiveekraanid ja palju muud. Kõik vajalik selleks, et joogiveefiltrid töötaksid probleemideta aastaid.
 • Mehaanilised veefiltrid - need veepuhastusfiltrid on mõeldud mehaaniliste osakeste – enamasti liiva, muda, rooste, savi ja muude mehaaniliste lisandite – eemaldamiseks. Need on eriti nõudlikud veefiltrid eramajade jaoks "sisenemispunktis". Pakume nii tavalisi filtrikassette kui ka loputatavaid mehaanilisi filtreid, kottveefiltreid kui ka WATEX käsitsi juhitavaid liivafiltreid MQ ja automaatseadmeid CTQ. Meie tootevalikus on ka mehaanilised veefiltrid tootmiseks mõeldud.
 • Rauaeemaldusfiltrid - koduseks, äriliseks või tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud veefiltrid vee rauasisalduse vähendamiseks, parandades seeläbi vee värvi, maitset, lõhna ja veevärgiseadmete omadusi.
 • Pehmendus filtrid - eriti nõutud on veepehmendusfiltrid, arvestades, et “kõva” (katlakivi) vesi on väga levinud nii Lätis kui ka mujal maailmas.
 • MultiMix veefiltrid - need on eramajade, suvemajade, külalistemajade veefiltrid, mis on võimelised puhastama lisaks kareduse sooladele ka vee täielikult orgaanilisest ainest, rauasisaldusest ja vee karedusest.
 • Veelõhna eemaldamise filtrid - kasutatakse eramajade, korterite, külalistemajade või väikeste tootmisettevõtete aktiivsöe või õhutusvee filtreid. Need filtrid parandavad peamiselt põhjavee kvaliteeti, milles võib täheldada lõhna. Lõhna eemaldavad veefiltrid võivad vähendada hägusust, neutraliseerida ebameeldivaid lõhnu ja parandada maitset.

Meie eelised:

 • Lai valik veefiltrid ja veefiltrid varuosad;
 • kõrge kvaliteediga tooteid;
 • professionaalsed konsultatsioonid;
 • kõrge klienditeeninduskultuur;
 • konkurentsivõimelised hinnad.
CANATURE
CLACK
ATLAS
ETATRON
JACOBI
EUROQUARTZ
LORIVAN
DANSAND
VONTRON
TORAY
JOHN GUEST
JURBY
SPIROTECH
PROMINENT
BROXO
HIDROTEK
PLIMAT
INVERSAND
HM DIGITAL
CANATURE HUAYU
CIECH
JURBY WATERTECH
TANGIT
ECOSOFT
Wave Cyber
Kas te ei leidnud seda, mida otsisite? Saatke meile sõnum ja me aitame teid!
Võta meiega ühendust